KONST / Litografier / Färglitografi 14419450
nr 1441 9450
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad och numrerad 267/300, Färglitografi, bildmått: 35x47, yttermått inklusive ram: 60x69 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:45:02
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien